Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı

Apple’ın tedarik ettiği orijinal Apple parçaları sunuyoruz. Apple ürün onarımınızın güvenle ve hatasız bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için Apple’a ait tanılamalardan, araçlardan ve işlemlerden yararlanıyoruz.

Çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı bir Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Anet Bilişim  Apple Onaylı Bağımsız Onarım Sağlayıcı

Apple, Bağımsız Onarım Sağlayıcısı Programını ilk olarak Ağustos 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatmıştı. Günümüzde bu program, Türkiye dahil 200’den fazla ülkeye yayıldı. Apple Onaylı Bağımsız Onarım Sağlayıcısı Programı, özel teknik servislerin Apple yetkili servisler ile aynı orijinal Apple parçalarına, eğitimine ve kaynaklarına erişmesini sağlamaktadır. Bu program anakart problemlerinden daha çok ekran, batarya ve kamera değişimi gibi onarımlara odaklanmaktadır.

 

Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcı Servis Nedir?

Apple Onaylı Servis, Apple tarafından orijinal parçalarla hizmet vermesi onaylanmış teknik servislerdir. Apple’ın eğitimlerini tammalamış ve standartlarını karşılayan servisler, Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olmaya hak kazanmaktadır. Bu servislerde sunulan hizmetler iPhone ve Mac cihazları kapsamaktadır.

Anet Bilişim Apple onaylı Bağımsız Onarım Sağlayıcısıdır. Servislerimizde MacBook orijinal batarya ve MacBook orijinal ekran değişimi yapılmaktadır. Mac cihazlar içinse Mac anakart değişimi ve ekran kartı gibi onarımlar yapılmaktadır.

 

Apple Orijinal Parça Satar Mı?

Apple, onaylı servisler dışında hiçbir servis veya şirkete orijinal parça satmaz. Orijinal parça satmadığı kurumlara distribütörler ve parça satıcıları da dahildir. iPhone orijinal ekran ve orijinal batarya gibi parçalar sadece Yetkili Servis ve Bağımsız Onarım Sağlayıcılarına temin edilmektedir. Bu yüzden Apple orijinal parça değişimi sadece bu servisler tarafından yapılmaktadır.

Apple Garanti Dışı Onarım

Bir Bağımsız Onarım Sağlayıcısının diğer teknik servislerden farkı, garanti kapsamı dışındaki Apple cihazları orijinal parçalarla onarabilmesidir.

Apple’ın yetki verdiği servisler dışında iPhone veya Mac cihazların onarım görmesi, cihazın garantisini bozmaktadır. Ancak yetkili servislerde veya Bağımsız Onarım Sağlayıcı servislerde yapılan onarımlarda garanti bozulmaz. Apple onaylı bir Bağımsız Onarım Sağlayıcısı olarak Anet Bilişim'de yapılan onarımlarda cihazın garantisi bozulmamaktadır.

Projeleriniz için 0 (212) 428 00 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?