Faks - Yazıcı Tamiri

Yazıcı ve printer tamir - bakım servisi, Marka bağımsız tüm yazıcıların bakım, tamir, onarım ve Teknik Servis desteği. Ücretsiz arıza tespiti işleminden sonra cihaz problemi ve uygulanması gereken adımlar hakkında müşteriye bilgi verilip, işlem onayı alınır ve cihaz işleme alınır. Anet Bilgisayar ve Bakım firması olarak işlem gören yazıcının işlemi tamamlandıktan sonra problemi ne olursa olsun değiştirilen ve diğer parçaları testten geçirilip, genel yüzey bakım ve temizleme işleminden geçirilir.

PRİNTER / YAZICI SERVİSİ

     Yazıcı ve printer tamir - bakım servisi, Marka bağımsız tüm yazıcıların bakım, tamir, onarım ve Teknik Servis desteği. Ücretsiz arıza tespiti işleminden sonra cihaz problemi ve uygulanması gereken adımlar hakkında müşteriye bilgi verilip, işlem onayı alınır ve cihaz işleme alınır. Anet Bilgisayar ve Bakım firması olarak işlem gören yazıcının işlemi tamamlandıktan sonra problemi ne olursa olsun değiştirilen ve diğer parçaları testten geçirilip, genel yüzey bakım ve temizleme işleminden geçirilir. Bu işlemlerin ardından son aşama olarak alınan test print kontrolü yapılıp, yazıcı kullanıcıya teslim edilir.

     Başlıca Karşılaşabileceğiniz Problemler;

Yazıcı kağıt sıkıştırma problemi

Yazıcı hiç açılmıyor besleme problemi

Yazıcı kağıt almıyor, yazdırmıyor

Yazıcı kartuşları tıkalı tamir olurmu

Yazıcı error hatası veriyor sorun nedir

Yazıcı kartuşları görmüyor hata veriyor

Yazıcı dişlisi kırık kağıdı çekmiyor

     Anet Bilgisayar olarak profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile marka gözetmeksizin lazer, ink-jet, dot matrix, pos, ups, monitör ve oki yazıcı kafa onarım ve bakımını, ayrıca kartuş ve toner dolumunu müşterisine özel bir anlayışla sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile, varolan en yeni ve en yüksek bilgi teknolojimizi kullanarak, ihtiyaçlara en uygun hizmeti vererek müşterilerimizin ürünlerinden en yüksek geri dönüşü almalarını sağlamak amacındayız.

SEKTÖREL YAZILIMLAR

Nvidia GTS250M 1GB VG.10PE06.005 ACER ASPIRE 5739 7738 8935 Tamiri Değişimi

Nvidia GTS250M 1GB VG.10PE06.005 ACER ASPIRE 5739 7738 8935 Tamiri Değişimi

SAMSUNG NOTEBOOK TAMİR CHİP DEĞİŞİM VE ANAKART TAMİRİ

SAMSUNG NOTEBOOK TAMİR CHİP DEĞİŞİM VE ANAKART TAMİRİ

Projeleriniz için 0 (212) 428 00 25 - 0544 657 39 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.