MacBook Tamir Hizmetleri

macbook teknik servis sıvı hasarı Sıvı Hasarı MacBook’unuz sıvı hasarına maruz kaldığında yapmanız gereken ilk şey cihazı derhal kapatmak ve tüm güç kaynaklarının bağlantısını kesmektir. Tamir için temizleme, kurutma ve Macbook topcase (kasa) değişimi gerekebilir. Apple Pil Değişimi Açılmıyor / Şarj Olmuyor Macbook açılmıyor/şarj olmuyor sorunları şarj bağlantı noktaları, bozuk şarj kabloları veya pilden kaynaklanabilir. Şarj sorununu onarmak için, profesyonel bir MacBook onarım servisi şarj sisteminin kontrolünü gerçekleştirecektir. İster sıvı hasarı, ister kazara düşme veya aşınma/yıpranma nedeniyle olsun, hasarlı bir klavye veya trackpad cihazın işlevselliğini etkiler. MacBook klavye/trackpad değişimi servisimizde orijinal Apple parçalarıyla yapılmaktadır.

Anet Bilişim'de MacBook onarımlarımızın ve yükseltmelerimizin çoğu birkaç saat gibi kısa bir sürede tamamlanabilir . MacBook'unuzun günlük hayatınızın önemli bir parçası olduğunu anlıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede onarılmasını istiyorsunuz, bunu gerçekleştiriyoruz!

MacBook'unuzda anakart sorunları varsa, genellikle bunu da çözebiliriz. Çip düzeyinde anakart onarımlarında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz var . MacBook'unuzun tamir edilemez olduğu söylendiyse, onu Anet Bilişim'e getirin, genellikle tamir edebiliriz.
 

macbook teknik servis sıvı hasarı
Sıvı Hasarı

MacBook’unuz sıvı hasarına maruz kaldığında yapmanız gereken ilk şey cihazı derhal kapatmak ve tüm güç kaynaklarının bağlantısını kesmektir. Tamir için temizleme, kurutma ve Macbook topcase (kasa) değişimi gerekebilir.

Apple Pil Değişimi
Açılmıyor / Şarj Olmuyor

Macbook açılmıyor/şarj olmuyor sorunları şarj bağlantı noktaları, bozuk şarj kabloları veya pilden kaynaklanabilir. Şarj sorununu onarmak için, profesyonel bir MacBook onarım servisi şarj sisteminin kontrolünü gerçekleştirecektir. 

macbook teknik servis ısınma sorunu
Isınma Sorunu

Yazılım sorunları, toz birikmesi veya bozuk soğutma fanları ve pil gibi çeşitli sorunlar aşırı ısınmaya yol açabilir. Cihaz parçalarını temizlemek, soğutma fanlarını değiştirmek veya ısı çıkışını azaltmak için Anet bilişim şubelerine gelebilirsiniz.

macbook-yazilim-sistem-sorunlari
Yazılım Sorunları

Sistem sorunları, işletim sistemi hataları veya kötü amaçlı yazılım bulaşması gibi çeşitli sorunlardan kaynaklanabilir. İşletim sistemini yeniden yüklemek, kötü amaçlı yazılımları kaldırmak gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

macbook-ses-sorunlari
Ses Sorunları

MacBook ses gelmiyor, ses az geliyor gibi sorunların nedenleri arasında hoparlörler, kulaklık jakları, yazılım sorunları yer alır. Sorunun donanım hasarından kaynaklandığı tespit edilirse, parça değişimi yapılması gerekir.
macbook-klavye-tus-degisimi
Klavye / Trackpad Sorunları

İster sıvı hasarı, ister kazara düşme veya aşınma/yıpranma nedeniyle olsun, hasarlı bir klavye veya trackpad cihazın işlevselliğini etkiler. MacBook klavye/trackpad değişimi servisimizde orijinal Apple parçalarıyla yapılmaktadır.

SEKTÖREL YAZILIMLAR

Macbook Pro Retina 15 A1398 2013-2014 Full Ekran Değişimi

macbook pro 15 ekran tamiri, macbook pro ekran değişimi, macbook pro ekran fiyatı, macbook pro ekran tamiri, macbook pro retina ekran değişimi

Macbook Pro Retina 13 A1502 2013-2014 Full Ekran Değişimi

a1502 ekran değişimi, macbook pro 13 ekran değişimi, macbook pro 13 ekran tamiri, macbook pro ekran değişimi, macbook pro ekran fiyatı, macbook pro ekran tamiri, macbook pro retina ekran değişimi

Macbook Air 13 A1466 Full Ekran Değişimi

Etiketler: A1369 Ekran değişimi, A1466 Ekran değişimi, Macbook Air 13 Ekran değişimi, Macbook Air 13 Ekran tamiri, Macbook air ekran değişimi, macbook air ekran tamiri

Projeleriniz için 0 (212) 428 00 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?