Anet Bilişim  , müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve  bilgi birikimini kullanarak; Pc & Notebook Tamir, Güvenlik (cctv) hizmetler , bina içi, kampüs ve geniş  alanlarda, elektronik iş, mobil erişim ve bina yönetim sistemlerinin  kullanımına yönelik altyapı hizmetleri veriyor.

Data center Sistemleri , Data-Telefon-Fiber Altyapı sistemleri, Yerel-Uzak  Kablolu-Kablosuz Ağ Çözümleri, İnternet ve Telekomünikasyon  Çözümleri alanlarında, her boyuttaki müşterilerine, proje öncesi eğitim, danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, yüksek  performanslı sistem tasarımı, cihaz-teknoloji seçimi ve tedariki konularında, entegre sistem projeleri sunar.

Bilgisayar Teknik Servis kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin it sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır.

Anet Bilişim’ın  ürün gamında, Data Center Soğutma Çözümleri, Yapısal Kablolama ürünleri Fiber optik ürünler, reglet krone bağlantı elemanları, telekomünikasyon  ürünleri, diğer haberleşme  pasif ürünler, koaksiyal ürünler, telekom test ve ölçü aletleri,  audio / video ürünler, otomasyon  sistemleri veri iletişim ürünleri bulunuyor.

Anet Bilişim’ın  iyi eğitimli  uzman kadrosunun kurduğu yapısal kablolama ile şirketlerin  alt yapı performansları artarak güvenilir bir hal kazanıyor. Böylece Ses, data ve video aktarımlarında herhangi bir sorunla karşılaşılmıyor.

Projeleriniz için 0 (212) 428 00 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.