Piyasadaki notebookların ekranları, görüntü aktarımı ve aydınlatma teknolojileri bakımından, markaları ve modellerine göre farklılıklar gösterir. Çeşitli boyutlardaki lcd ekranlar aydınlatma teknolojisi olarak floresan, led veya slim led olarak birbirinden ayrılır. İhtiyacınız olan notebook ekranlarını marka bağımsız olarak “2.El” veya “0” olarak en kısa sürede size ulaştıralım, veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Darbe, sıvı temas vb. sebeplerden kaynaklanan klavye ve touchpad arızalarında, onarımı mümkün olan arızaları onarıyor, mümkün olmayanları ise tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak en kısa sürede size ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Çizilmiş, deforme olmuş veya kırılmış notebook kasalarının ön ve arka kapakları, ekran çerçeveleri ve kapak coverlarının, hemen hemen bütün marka ve modellerini tercihinize göre, “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Kırılan veya kullanılmaz hale gelen notebook menteşelerini tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Her marka ve model için data Kablosu, inverter, webcam parçalarını tercihinize göre “0” veya 2.El ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

kargo firması ile çalışmaktayız

Web sitemizde bulunan arıza kaydı bırak butonunu kullanarak bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Onarım gerçekleşmediği taktirde hiç bir şekilde ödeme işlemi yapmıyorsunuz. DİPNOT: TEK TARAFLI KARGO UCRETİ ALICIYA AİTTİR

Projeleriniz için 0 (212) 428 00 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.