TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Tamiri

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Tamiri

 • 10 Haziran, 2016
 • 777 kez görüntülendi

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Tamiri

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP anakart tamiri ücretsiz arıza tespiti:

 

 

Fiyat : TAMİRİ 60,00 TL İLE 200,00 TL ARASI
Havale / EFT : Ödeme Kolaylığı
Stok : (Stok Girilmemiş)
Kargo : Türkiye nin her bölgesine anlaşmalı kargo
Tamir Süresi :

1 - 5 gün içinde kargolanır...

whatsapp iletişim : 0544 657 3992

16 yılı aşkın süredir faaliyetlerini ve başarılarını sürdüren firmamız Anet Bilişim Teknik servisinde her marka notebook tamirini yapmaktadır. Fiyat ve arıza bilgisi verildikten sonra onaylamanız durumunda tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Tamirin onaylanmaması durumunda işlem yapılmadan cihazınız size geri teslim edilir. Bunun karşılığında hiçbir şekilde Ücret Talep Etmemekteyiz. Tamir esnasında kullanılan yedek parçalarımız orijinal ürünlerdir. Servisimizde yapılan tüm hizmetler 3 ile 6 ay Garantilidir.

 

laptop notebook servisi

 

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Hdd Tamiri TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Menteşe Tamiri TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Cover Tamiri TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Çerçeve Tamiri TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Kasa Tamiri TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Klavye Tamiri ve Değişimi TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Panel Tamiri TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Soket Tamiri

İLETİŞİM HATTI:laptop tamiri 0544 657 3992

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde Notebook tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Notebooklarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması yada Notebookların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda Notebooklarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun teşkil etmiyorsa Notebook altı soğutucu fanlarında kullanılması tavsiye edilir.

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Anakart Tamiri

Notebook Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalar bulunmaktadır. Yüksek (dengesiz) voltaj , Notebook anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile Laptoplarınıza anakart arızası vermektedir. Bir diğer arıza ise Notebook şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise Notebook şarja takılı iken yan çevrilmesi, darbe almasıdır. Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda Notebook tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP Menteşe ve Kasa Arızaları (Kırıkları)

Anet Bilişim olarak Notebooklarınızda meydana gelen kırılma ve çatlamaları firma bünyesinde onarıyor ya da yedek parçalarımız arasında mevcut ise bire bir aynısı ile değiştiriyoruz.

TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP TAMİRİ VE BAKIM

Notebook arızalarını 3 farklı bölüme ayırabiliriz. Elektronik, yazılımsal ve kasa sorunları. Notebooklarda elektronik aksam arızalarında genelde Notebook anakartlarında meydana gelmektedir. Buda anakart üzerinde çip arızası, elektronik devre arızası veya soket arızası olabilir. Genellikle Notebooklarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları meydana gelmektedir. Bu tarz arızalarda Notebook profesyonel Notebook tamiri yapılmadan kurtarılamaz

Notebooklarda ki bu aşırı ısınmayı önlemenin yolları:

 • Notebook kesinlikle halı, yatak, yastık veya koltuk gibi eşyaların üzerinde kullanmamak
 • Notebook altına mutlaka Notebook altı soğutucu kullanınız.
 • Notebook ortalama 6 ayda bir iç bakımını mutlaka yaptırınız

Temel Sorunları;

 • 1. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP çok ısınma ve kapanma sorunu
 • 2. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP görüntü mavi ekran arızası kasılıyor
 • 3. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP siyah ekran hatası çözümü kitleniyor
 • 4. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP driver yükleme hatası açılmama
 • 5. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP yeniden tekrar başlatma arızası ve resetleme sorunu
 • 6. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP ses kartı usb jack power değişimleri
 • 7. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP hiç açılmıyor tetik ve elektrik gelmiyor
 • 8. TOSHIBA QOSMIO F50-12L LAPTOP ışıkları hiç yanmıyor çalışmıyor

 

laptop notebook servisi

 

Projeleriniz için 0 (212) 428 00 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?